Jutros je Forum mladih SBB-a započeo akciju uređivanja Jale, platoa uz korito rijeke Jale u blizini samog centra grada, nekada omiljenog mjesta okupljanja tuzlanske mladosti.
– Ofarbali smo žardinjere, išmirglali i ofarbali ogradu, posadili cvijeće, počupali travu i očistili smeće. To je prvi dio naše akcije. Sve za našu Tuzlu. Vratimo raju na Jalu – poručili su iz Forum mladih SBB-a.
Ista ekipa je najavila da će vrlo brzo postaviti nove klupe dužinom Jale i ofarbati ogradu i preostale žardinjere.