Nakon škola dojava o bombi i u KCRS: Evakuisani radnici i pacijenti

Univerzitetski klinički centar RS u Banjaluci dobio je prijetnju bombom rano jutros.

– Zdravstveni radnici i pokretni pacijenti su evakuisani ispred bolnice – izjavio je direktor UKC RS Vlado Đajić.

Istakao je da je dio radnika ostao sa nepokretnim pacijentima.

Policija je na terenu i preduzimaju se sve neophodne mjere i radnje.

Podsjećamo, juče su škole u Republici Srpskoj dobile iste dojave, koje su bile lažne.

Više na istu temu