Prvog dana Kurban-bajrama, 27. maja 2026. godine, muftija tuzlanski dr. Vahid-ef. Fazlović podijelio je bajramsku radost na prijemu s gostima koji su ga posjetili u Muftijstvu tuzlanskom.
Bajramskom čestitanju prisustvovali su alimi Muftijstva tuzlanskog, predstavnici Vlade i Skupštine Tuzlanskog kantona i Grada Tuzla.
Muftija Fazlović jučer je predvodio i bajram-namaz i kazivao bajramsku hutbu u Džamiji „Kralj Abdullah“ u Tuzli.