Potraga za nestalim Igorom Gajićem, dugogodišnjim profesorom Saobraćajne škole u Tuzli, i dalje traje, a danas se oglasila i Gorska služba spašavanja Stanica Tuzla sa novim informacijama i apelom građanima za pomoć.
Kako su naveli iz GSS-a, riječ je o muškarcu starom 63 godine, koji je posljednji put viđen u naselju Mandići 23. maja oko 15 sati.
Prema opisu, na sebi je imao prugastu majicu, crnu trenerku i bijele patike.
Sve informacije koje bi mogle pomoći u pronalasku građani mogu prijaviti na broj Gorske službe spašavanja 061 080 010 ili policiji na broj 122.
Podsjećamo, ranije smo bojavili da porodica i prijatelji tragaju za Igorom Gajićem, dugogodišnjim profesorom Saobraćajne škole u Tuzli, kojem se izgubio svaki trag nakon što je posljednji put viđen u jutarnjim satima.
Porodica je tada apelovala na građane Tuzle i okolnih mjesta da, ukoliko imaju bilo kakvu informaciju ili su ga vidjeli, kontaktiraju broj telefona 061 655 171.
Svaka informacija može biti od velike važnosti u njegovom pronalasku.
