FK Tuzla City imenovao je Aleksandra Vasića za novog šefa stručnog štaba.
Vasić u Tuzlu dolazi nakon što je vodio FK Drina Zvornik, a u klubu očekuju da će svojim radom doprinijeti stabilizaciji rezultata i podizanju igre na viši nivo u Prvoj ligi Federacije BiH.
Novi trener preuzima ekipu nakon lošeg starta sezone, u kojem je Tuzla City poražen u prva dva kola – od Slobode rezultatom 2:1 i Bratstva sa 4:0. Dosadašnji šef stručnog štaba bio je Selvir Mujić.
Klub ističe kako je imenovanje Vasića usmjereno ka ostvarenju dugoročnih ciljeva i stabilizaciji takmičarskih ambicija.