Gradačac: Muškarac izvršio samoubistvo

Iz Doma zdravlja u Gradačcu danas je u popodnevnim satima prijavljeno samoubistvo.

Kalo je medijima potvrđeno iz PU MUP-a TK dežurna medicinska sestra Doma zdravlja Gradačac obavijestila je Policijsku stanicu u Gradačcu da su dobili prijavu da je muška osoba nanijela sebi povrede vatrenim oružjem.

– Izlaskom službenika na mjesto događaja pronađeno je beživotno tijelo muške osobe, a od strane dežurnog ljekara je konstatovana smrt. O događaju je obaviješen i dežurni tužilac Kantonalnog tužilaštva TK dok su službenici PU Gradačac obavili uviđaj i poduzeli sve potrebne mjere i radnje u cilju utvrđivanja okolnosti događaja – rečeno je medijima u PU MUP-a TK.

Samoubistvo je izvršeno u privatnom objektu.

(Tuzlainfo.ba)

Više na istu temu