Dvije osobe povrijeđene su u saobraćajnoj nesreći koja se dogodila jutros na magistralnom putu Modriča-Pelagićevo, u mjestu Gradačac.
– Dva lica su teže povrijeđena, zadržani su na liječenju – potvrđeno je iz Operativnog centra MUP-a Tuzlanskog kantona.
Zbog saobraćajne nesreće bio je obustavljen i saobraćaj na magistralnom putu Modriča-Pelagićevo, u ulici Sviračka, od kružne raskrsnice na Varoši do raskrsnice prema Ormanici (ul. Šehitluci). a ka ko javljaju iz BIHAMK-a saobraćaj se sada odvija nesmetano.
Iz forografija koje je objavio Radio Gradačac vidljivo je da je prilikom prevrtanja vozila oštećen i jedan poslovni objekat koji se nalazi pored magistralne ceste.
Više informacija bit će poznato tokom dana./Tuzlainfo.ba/