Postavljen montažni kružni tok u naselju Ši Selo

Uposlenici JKP “Saobraćaj i komunikacije Tuzla” postavili su montažni kružni tok  kod Prinčeve džamije u Ši Selu.
Ranije na sjednicama Gradskog vijeća, vijećnik Omer Berbić, predao dvije inicijative za izgradnju ovog montažnog kružnog toka.
”Spram nacrta Nakić Avdić na Gradskom vijeću, predao sam dvije inicijative za montažni kružni tok kod Džamije u Ši Selu po uzoru na one kružne tokove u državama Evropske unije. Inicijative na prvu nisu usvojene ali evo nakon nekoliko mjeseci Ši Selo po inicijativi mene i Nakića dobija moderan kružni tok” rekao je Omer Berbić.

Više na istu temu