“Drenačko sijelo” koje se u Drijenči (općina Čelić) održava od 2007. godine, ove godine okupilo je više od 700 mještana ovog mjesta smještenog na obrnocima Majevice.
Vinko Pavlović, predsjednik MZ Drijenča tokom nakon ovog događaja je zahvalio jevima na potpori i istaknuo važnost zajedništva svih Drijenčana ma gdje živili.
Kako je naveo samo zajedno mogu stvoriti još bolje uvjete za život, a puno toga je urađeno zahvaljujući projektima Vlade Republike Hrvatske, Vlade FBiH, općine Čelić i samih mještana.
Kum ovoogdišnjeg “Drenačkog sijela” bio je Josip Filipović.
