Preminuo prim. dr. Ibrahim Zukić iz Srebrenika

Nakon borbe sa teškom bolesti danas je preminuo prim.dr. Ibrahim Zukić iz Srebrenika.
Bio je predsjednik Općinskog odbora SDA Srebrenik,  potpredsjednik KO SDA Tuzlanskog kantona, zastupnik u Parlametu Federacije BiH i kandidat na posljednjim lokalnim izborima za gradonačelnika Srebrenika.

Svoju profesionalnu karijeru u Domu zdravlja Srebrenik kao ljekar počeo je sa 23 godine. Tokom ratnih godina obnašao je funkciju načelnika ratne bolnice i šefa službe za Ginekologiju i akušerstvo Doma zdravlja Srebrenik.  Titulu primarijusa je stekao 1998. godine.

Više na istu temu