Zgrada Fakulteta elektrotehnike u Tuzli privremeno van upotrebe

Fakultet elektrotehnike Univerziteta u Tuzli potvrdio je da je građevinski inspektor iz sigurnosnih razloga jednu od zgrada Fakulteta privremeno stavio van upotrebe, dok se ne obavi detaljna analiza strukturalnih oštećenja, te izvrši procjena o bezbjednosti njene upotrebe, odnosno eventualne sanacije.

”Ova zgrada je zadnju godinu dana korištena sa smanjenim kapacitetom, o čemu je Fakultet elektrotehnike već izdao saopštenje. Međutim, sada je ta zgrada u potpunosti stavljena van upotrebe”, navode sa ovog Fakulteta.

Nastava i ostale aktivnosti na Fakultetu elektrotehnike se odvijaju bez prekida, prema utvrđenom rasporedu, stoji u obavijesti Fakulteta elektrotehnike.

Više na istu temu