JKP Saobraćaj i komunikacije obnovilo je svoj vozni park.
Nabavljena je specijalna dizalica koja će se koristiti za uklanjanje starih i postavljanje novih stubova. Vrijednost vozila je 433 hiljade KM, a koju su nabavili iz vlastitih sredstava. Ovo vozilo će do početka septembra već biti u funkciji na ulicama grada Tuzla.
U posljednjih nekoliko godina preduzeće je obnovilo kompletan vozni park, kazao je za RTV 7 Nedžad Malikić, direktor JKP Saobraćaj i komunikacije Tuzla.