FOTO/ Tuzla: Upriličen ispraćaj maturanta Gimnazije KŠC, učenici trećeg razreda im darovali ruže

Profesori i učenici Gimnazije Katoličkog školskog centra Tuzla ispratili su maturante XXVII. generacije.

Kako je to običaj, za vrijeme trećeg časa prekinuta je nastava, te su svi učenici i profesori sišli u dvoranu na svečani ispraćaj maturanata.

“Prigodnim riječima obratili su se direktor Gimnazije Alen Matošević, Mihaela Dobrosavljev u ime učenika trećeg razreda, Aleksandra Ivanović i Anja Šerak u ime maturanata, ravnatelj Centra don Ante Vrhovac, te pedagog-psiholog Zlatko Špoljarević koji je bio moderator ispraćaja. Na kraju su učenici trećeg razreda maturantima uručili ruže kao znak zahvale prigodom rastanka” – saopćeno je iz ove škole.

Više na istu temu