Veliki požar u Usori, gori privredni objekat firme italijanskog vlasnika

U mjestu Žabljak kod Tešnja večeras je došlo do požara u firmi Bosniakop. Ova informacija je za portal Radiosarajevo.ba potvrđena iz Operativnog centra Ministarstva unutrašnjih poslova Zeničko-dobojskog kantona (MUP ZDK).

“Do požara je došlo u mjestu Žabljak Usora. Došlo je do požara u jednoj od hala firme Bosniakop italijanskog vlasnika. Na licu mjesta se nalaze pripadnici vatrogasne jedinice Doboj i Tešanj”, potvrđeno je iz Operativnog centra za Radiosarajevo.ba.

Požar je izbio u 20:10 minuta, a prema informacijama iz policije, vatrogasci još uvijek gase požar.

Prema prvim informacijama, nema povrijeđenih osoba.

Više na istu temu