FK Sloboda: Poraz u prvoj pripremnoj utakmici, naredni susret u srijedu!

| 20:36

Crveno – crni su samo dan nakon dolaska u Sloveniju odigrali svoj prvi pripremni meč. Protivnik je bila zagrebačka Lokomotiva, a utakmica je okončana pobjedom hrvatskog prvoligaša rezultatom 2:0 (2:0). Strijelac za Zagrepčane bio je Mirko Marić u 17. i 41. minuti.

Husref Musemić je u ovom susretu oprobao sve fudbalere, pa su se Lokomotivi suprotstavile dvije postave. U prvom poluvremenu igrali smo u sastavu: Bobić, Lazevski, Merzić, Kostić, Todorović, Ordagić, Fatić, Veselinović, Zeba, Krpić, Zec.

U drugom poluvremenu igrala je sljedeća postava: Erić, Efendić, Džidić, Mehmedagić, Mujkić, Stjepanović, Grahovac, Hadžić, Mehidić, Govedarica, Karić.

Narednu pripremnu utakmicu Crveno – crni igraju u srijedu 22. juna protiv Olimpije (18 sati).