Tradicija i kvalitet: Mješovita srednja elektrotehnička škola Tuzla obilježila 46 godina rada

by admin
| 11:07

Jučer, 9. maja 2016. godine Mješovita srednja elektrotehnička škola  Tuzla je obilježila je 46 godina postojanja.

Za ovu priliku priređen je svečani program kojim su učenici škole obilježili ovaj značajan datum.

– Mješovita srednja elektrotehnička škola ima dugu tradiciju i spada u red najeminentnijih obrazovnih ustanova u našem kantonu i državi. Iz godine u godinu učenici naše škole nižu uspjehe na svim takmičenjima. Tako je bilo i ove godine. Pomenut ćemo samo ona najznačajnija, a to su osvojena I, II, i III mjesta iz matematike, hemije, historije, civitasa, informatike, malog nogometa i, naravno, nezaobilazna BURCH olimpijada na kojoj smo pokupili sve moguće nagrade. Naši nastavnici su mnoge naše učenike u svome poučavanju učinili smo boljima od sebe, te su sada poznati i priznati stručnjaci. Za dobro obrazovanje zaslužni su naši profesori kao i menadžment škole, na čelu sa direktorom – istakli su iz poplarnog “ETŠC-a”.

(Tuzlainfo.ba)

Tuzlainfo.ba pratite na društvenim mrežama: Facebook, Instagram i Youtube.
Svoje priče, upite i fotografije šaljite na našu e-mail adresu.