Nova gostujuća pobjeda Slobode: “Crveno-crni” zadržali lidersku poziciju!

•
  •
  •
  •

U 17. kolu BHT Premijer lige, tuzlanski “Crvemo-crni” su novom gostujućom pobjedom zadržali lidersku poziciju na tabeli.

Ekipa Husrefa Musemića danas je bila bolja od ekipe Rudara iz Prijedora sa konačnih 0:1 (0:0) .

Husref Musemić nije puno kalkulisao u Krajini, te je na travnjak prijedorskog stadiona izveo sljedeću postavu: Pirić, Efendić, Škahić, Mehmedagić, Ivetić, Stjepanović, Ordagić, Zeba, Kiso, Veselinović, Ahmetović.

Crveno – crni su dominirali terenom, a nakon dvadesetak minute imali su dvije izgledne šanse za vodstvo preko Stjepanovića i Veselinovića. Domaćini su preko Kunića imali najbolju priliku da postignu gol, ali se na odmor otišlo sa remijem 0:0.

U drugom poluvremenu Crveno – crni su nastavili sa terenskom inicijativom, ali bez finalnog učinka – gola u mreži Rudara. Domaćini su se dobro branili i pokušavali iz kontranapada iznenaditi naš tim. Ipak, desetak minuta prije kraja meča na scenu stupa kapiten Slobode Zajko Zeba koji majstorski iz slobodnjaka trese mrežu Prijedorčana za konačnih 0:1 i novi trijumf Crveno – crnih!.