Za najbolje medalje i pehari: Odigrane All Star utakmice Lige mladih RKS Tuzla (FOTO)

by admin
| 19:30

Regionalni košarkaški savez Tuzla, koji organizuje Ligu mladih već 15 godina, svake godine po završetku sezone priređuje revijalne (All star) utakmice u sve tri kategorije (pioniri, kadeti, juniori), nakon kojih se tradicionalo uručuju priznanja najboljim ekipama.

Tako je bilo i večeras, kada su na stadionu Telex u Tuzli pred dvije stotine gledalaca, najbolji mladi košarkaši iz Tuzlanskog kantona pokazali dio svog raskošnog talenta.

Nagrade najboljim ekipama uručili su priznati košarkaški radnici Mirza Berbić, Mihajlo Vuković i Mirsad Đonlagić.

Utakmice je gledao i Damir Mulaomerovvić trener prvog tima OKK Sloboda, a pozdravno pismo mladim košarkašima je poslao i KSBiH.

Dobitnici priznanja u pionirskoj konkurenciji su:  OKK Sloboda, KK ABC Basket, KK Silver Kings. U kadetskoj konkurenciji najbolje ekipe su:  OKK Sloboda, KK Gradina, KK S. Falcons, a u juniorskoj konkurenciji KK S. Falcons , OKK Sloboda, KK Bosna.

Veliku fotogaleriju sa večerašnjeg praznika košarke u Tuzli pogledajte na našoj Facebook Fan stranici.

 

TAMNI        19                                               SVIJETLI           26

Tanic                     ABC                                            Stokanović     Sloboda
Pekmezović          ABC                                            Husni               Sloboda
Dedajić                 Sloboda                                      Šišić                 Millenium
Mustafić                Millenium                                   Ahmić             Millenium
Imamović               Millenium                                  Salkić               S. Kings
Hamzić                  Bosna                                        Mehmedović   S. Kings
Sinanović              Gradina                                     Pejzić                Bosna
Smajlović              Gradina                                     Hodžić               Bosna
Suljić                     S. Kings                                     Smajlović          ABC
Gutić                     Sloboda                                      Halilčević          ABC
                                                                                 Buljubašić         Gradina

Trener: Žunić                                                          Trener: Ćuk
Pom.tre: Muminović                                             Pom.tre: Bajraktarević

Kadeti:

SVIJETLI         13                                             TAMNI         10
Bukovac             Falcons                                    Ahmeljić             Gradina
Mujčinović          Bosna                                       Salković               Falcons
Bešić                   Gradina                                    Muratović           Sloboda
Sinanović            Gradina                                    Vildić                    Millenium
Pavić                    Millenium                                 Hodžić                  Bosna
Hodžić                  S. Kings                                   Hrštić                   S. Kings
Omerović             Sloboda                                   Ćuro                     Sloboda
Andelija                Sloboda                                   Efendić             ABC
Trener: Petrović                                              Trener: Begović

Juniori:

SVIJETLI           24                                               TAMNI      26

Čačković            Falcons                                       Jakupović         Sloboda
Tučić                  Falcons                                       Hodžić               Millenium
Mešić                 Bosna                                          Ćosić                  Gradina
Ibrišević             Bosna                                         Halilović            Millenium
Bukvarević         Bosna                                         Trakić                Sloboda
Pejzić                  Bosna                                         Oštraković        Sloboda
Hamzić               Bosna                                          Mahmutbegović   Millenium
Hodžić                Bosna                                           Azapagić              Falcons
Lasetović           Falcons
Mulić                  Falcons

Trener: Tupković                                                         Trener: Petrović
Pom.tre:Kehić                                                              Pom.tre: Muminović

(Tuzlainfo)

Tuzlainfo.ba pratite na društvenim mrežama: Facebook, Instagram i Youtube.
Svoje priče, upite i fotografije šaljite na našu e-mail adresu.