Centar za ples i rekreaciju Tuzla otvorio je upis u plesni program Lady Bachata, koji je namijenjen isključivo ženama i fokusiran na razvoj ženstvenosti, samopouzdanja i izražajnosti kroz plesni pokret.
Lady Bachata predstavlja senzualan i moderan plesni koncept koji objedinjuje elemente bachate, kizombe i salse, uz poseban akcenat na tehniku, eleganciju i ženstveni stil. Program je prilagođen svim damama koje žele unaprijediti koordinaciju, osjećaj za ritam i sigurnost u vlastiti pokret, bez obzira na prethodno plesno iskustvo.
Treninzi se održavaju pod stručnim vodstvom Selme Džinić, trenerice s dugogodišnjim iskustvom u plesnoj edukaciji i radu s rekreativcima.

Časovi se realizuju u Domu mladih Tuzla, ponedjeljkom i srijedom u terminu od 21:00 do 22:00 sata.
Tokom aktuelnog upisnog perioda Centar za ples i rekreaciju Tuzla pripremio je i posebnu pogodnost po kojoj svaka polaznica koja u program Lady Bachata dovede još jednu osobu – ostvaruje popust od 50 posto na upisninu. Ova akcija ima za cilj dodatno motivisati dame da se uključe u program i zajedno uživaju u plesu i rekreaciji.
Zainteresirane dame dodatne informacije i prijavu mogu izvršiti putem telefona 061/738-580.
