Mladen Žižović novi je šef stručnog štaba FK Sloboda. On će zvanično preuzeti ekipu sutra, 16. marta, potvrđeno je večeras iz FK Sloboda.
– Smatramo da će gospodin Žižović nastaviti tamo gdje su stali njegovi prethodnici, a to je afirmacija mladih igrača kao i stvaranje prepoznatljive igre koju svi simpatizeri FK Slobode očekuju. Gospodin Žižović je pokazao dovoljnu senzibilnost kada je u pitanju trenutna situacija i nije želio da remeti mir i fokus igrača pred utakmicu sa Veležom iako smo načelno bili sve dogovorili prije toga – istakli su iz FK Sloboda.
Kao dio stručnog štaba Žižoviću će se priključiti Adnan Jahić i Adnan Osmanhodžić.
(Tuzlainfo.ba)
