Novo razočaranje na Tušnju: Casimiro bez pobjede i iz četvrtog pokušaja!

•
  •
  •

Ni u svom četvrtom pokušaju, portugalski trener Alfredo Casimiro sa „crveno-crnim“ nije uspio doći do punog plijena.

Casimiro je danas u ogledu sa Veležom (1:1) upisao treći remi (uz jedan poraz) od kako je preuzeo klub sa Tušnja, čime su Tuzlaci napravili korak unazad u borbi za opstanak u društvu najboljih.

Gosti su poveli u 74. minuti golom Blagojevića iz penala, dok je izjednačio Selamović u 82. minutu

Do kraja prvog dijela prvenstva Slobodu još očekuje gostovanje kod “fenjeraša” ekipe Mladosti, te derbi sa starim rivalom FK Sarajevo na Tušnju.

U do sadaodigranim utakmicama 13. kola postignuti su siljedeći rezultati: Vitez – Mladost 2:0, Slavija – Olimpic 1:3, Zvijezda – Borac 2:0 i Radnik – Travnik 1:1.

(TI) / Foto: Arhiv