Tuzlanski karatisti u Zenici osvojili dva zlata i četiri srebra

Proteklog vikenda u Zenici je održan “PERFEKT OPEN ZENICA 2023” ,na kojem je učestvovalo 580 takmičara iz 3 države i 75 kluba.

Takmičari KK Winner Tuzla osvojili su dvije zlatne i četiri srebrene medalje.

Zlatne medalje osvojili su:

Dženita Hasić borbe kadetkinje +61 kg
Bakir Behaderović borbe juniori -61 kg

Srebrene medalje osvojili su:

Dalal Selimović kate žuti pojas 8 godina
Lejla Huremović borbe 10 god. -30 kg
Arza Germić borbe kadetkinje +61 kg
Daiyan Ćatić kate žuti pojas 9 godina

Već naredni vikend mlade karatiske očekuje odlazak na državno prvenstvo za kadete, juniore i U21, koje će biti održano u Bugojnu.

Više na istu temu