U Tuzlu stiglo “pauk” vozilo, na ulicama od polovine septembra

“Pauk” vozilo stiglo je danas u Tuzlu, potvrđeno je za Tuzlainfo portal.

Kako je ranije rečeno iz JKP Saobraćaj i komunikacije Tuzka, plan je da na ulicama grada bude već polovinom ovog mjeseca.

“Pauk” će nositi vozila koja budu parkirana na trotoarima, zelenim površinama, te na požarnim putevima i mjestima predviđenim za parking osoba sa invaliditetom.

Sva vozila koja odnese “pauk” bit će ostavljena na zemljištu JKP Saobraćaj i komunikacije Tuzla u naselju Kojšino.

Kazne za one čije vozilo odnese “pauk” bit će 150 KM, a uz to će MUP TK izdati i prekršajni nalog za nepropisno parkirano vozilo u iznosu od 40 KM. /Tuzlainfo/

Više na istu temu