Novo gostovanje i novi poraz: Sloboda na – 3 protiv Dynamica

by nedim
| 20:49

U okviru 7. kola ABA 2 lige košarkaši Slobode večeras su doživjeli još jedan gostujući poraz.

Bolji od njih bili su košarkaši beogradskog KK Dynamic VIP Pay, koji su na kraju slavili rezultatom 86:83.

Prvi period je protekao u izjednačenoj igri pa je rezultat nakon prvih 10 minuta glasio 20:20. I u nastavku se igralo se koš za koš, a na poluvrijeme Tuzlaci odlaze sa  sa plus dva poena prednosti 47:45.

Treći period u potpunosti pripada domaćinu (28:16) koji prednost koja im osigurava pobjedu znalački čuva do zvuka sirene za kraj utakmice.

U redovima Slobode u ovom susretu najefikasniji su bili Tomašević sa 22 poena i Čampara sa 18 postignutih poena.

Sloboda, koja nakon sedam kola ima upisane dvije pobjede u narednom kolu u Mejdanu dočekuje ekipu Novog Pazara.