Dvije osobe poginule u nesreći kod Gradačca

Dvije osobe poginule su u teškoj saobraćajnoj nesreći koja se jutros dogodila na magistralnom putu Gradačac – Bosanski Šamac, u mjestu Donje Ledenice.

– U nesreći koja se dogodila oko 10 sati, učestvovala su dva putnička vozila. Dvije osobe smrtno su stradale – kazala je glasnogovornica Uprave policije MUP-a TK Amra Kapidžić.

Smrtno su stradale osobe inicijala J.D. i Z.D.

Tokom uviđaja saobraćaj na ovom dijelu je bio obustavljen.

Više na istu temu