Krizni štaba Ministarstva zdravstva TK na sjednici održanoj 25.02.2022. godine donijela je Naredbu kojom se uvode nova pravila kada je u pitanju nošenje zaštitnih maski, okupljanjima građana na skupovima u zatvorenom prostoru, broju osoba u prodavnicima, radu ugostiteljskih objekata i dr.
Naredbe su na snazi od danas i važe do 11. marta 2022. godine.
Odluku možete pogledati na ovom linku: Naredba KŠ MZTK 25.02.2022..