Rukometaši Slobode nastavili niz pobjeda, večeras bolji i od Iskre

•
  •
  •
  •

U 13. kolu Premijer lige Bosne i Hercegovine za rukometaše Sloboda je u Mejdanu ubjedljivo savladala bugojansku Iskru rezultatom 36:27 i nastavila uspješnu seriju od sada već četiri vezane pobjede koje su je dovele u vrh tabele.

Nakon što su na početku utakmice poveli sa 6:2, Tuzlaci su sigurnu prednost održali i do kraja prvog poluvremena kada je rezultat glasio 17:12. U  finišu drugog poluvremena Sloboda povećčava gol razliku i utakmicu završava sa  konačnih 36:27.

Slobodu su do trijumfa predvodili Mario Pavlak, Arsenije Bubić, Luka Bajraktarović i Alen Ovčina sa po četiri postignuta pogotka, dok su gostiju bolji od ostalih bili Kerim Torlaković i Benjamin Čičkušić sa sedam postignutih golova.