(VIDEO): Tuzlanski derbi završio bez pobjednika

by nedim
| 16:10

Tuzlanski derbi koji su danas u okviru 15. kola BHT Premijer lige BiH, odigrali Sloboda i Tuzla i City, završen je bez pobjednika (1:1).

“Crveno-crni” su dominirali u prvom poluvremenu u kojem je Vidović u 23. minuti postigao jedini gol na utakmici za njegov tim, a bolje su otvorili i drugo poluvrijeme, međutim dominaciju nisu uspjeli krunisati i drugim golom.

Tuzla City, koji je bio u ulozi gosta u ovoj utakmici, pritiska Slobode se oslobodio već nakon deset minuta drugog poluvremena, prenio igru na polovinu “domaćih” i takvu igru krunisao golom Ubiparipa u 62. minuti susreta.

Do kraja je Sloboda bezuspješno pokušavala doći do pobjedničkog gola, Tuzla City se bazirao na odbranu, u finišu imao i nekoliko neiskorištenih šansi što je na kraju rezultiralo sa konačnih 1:1.