U okviru manifestacije “Proljeće u Tuzli”, treći vikend donosi bogat program za sve generacije, uz naglasak na domaće proizvode i porodičnu zabavu.
Na Trgu slobode, u subotu i nedjelju, 12. i 13. aprila 2025. godine, od 10 do 16 sati, održavaju se Tuzlanski dani meda i mlijeka. Posjetioci će imati priliku uživati u raznovrsnoj ponudi meda, mliječnih proizvoda i delicija domaćih proizvođača iz regije.
Tokom oba dana, posjetioci će moći uživati i u vožnji panoramskim točkom i karuselom, koji su dostupni tokom cijelog trajanja sajma. Ovi sadržaji posebno će obradovati najmlađe i pružiti idealnu priliku za porodični izlet.
U Gradskom parku, od 12 do 14 sati, najmlađe očekuju dodatni sadržaji: face painting, maskote i veseli klaun. Program je osmišljen tako da djeci pruži šareno, veselo i sigurno okruženje za igru i zabavu.
Organizatori pozivaju sve građane da iskoriste proljetni vikend, podrže domaće proizvođače i provedu kvalitetno vrijeme sa porodicom u srcu Tuzle.
