Džeko opet briljira: Bh. napadač golovima potopio Šahtar

•
  •
  •
  •

Nogometaši Intera večeras su slavil protiv Šahtara (2:0) a o uba gola u utakmici Lige prvaka postigao je Edin Džeko.

Igrao se 62. minut kada je Edin Džeko postigao svoj prvi večerašnji gol. Bh. napadač je na vrhu šesnaesterca dočekao jednu odbijenu loptu i silovitim udarcem je zakucao u mrežu Ukrajinaca. Prvi gol pogledajte OVDJE!

Gosti se nisu ni oporavili od tog šoka, a Džeko je već postigao i drugi gol. U pitanju je 67. minuta kada je Perišić ubacio, a Džeko glavom pogađa za sigurno vodstvo Intera. Drugi gol pogledajte OVDJE!

Do kraja utakmice Inter je rutinski sačuvao prednost.

Ostalo je 2:0 tako da je Inter gotovo pa osigurao plasman u nokaut fazu. Ukoliko Real večeras opravda ulogu favorita protiv Sheriffa, i Inter je zvanično u narednoj fazi takmičenja.