Zmajevi slavili u Bugarskoj, prva pobjeda Roberta Prosinečkog

by nedim
| 18:53

Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine danas je u Razgradu u prijateljskoj utakmicu savladala reprezentaciju Bugarske sa 0:1.

Jedini gol na utakmici je postigao Kenan Kodro u 20. minuti utakmice, koji je bio dovoljan za prvo pobjedu Roberta Prosinečkog na kormilu našeg nacionalnog tima.

Bh. selektor Robert Prosinečki od prve minute na teren je poslao Šehića, Memiševića, Bičakčića, Zukanovića, Kolašinca, Sarića, Bešića, Pjanića, Kodru, Duljevića i Džeku, a još su igrali Milošević, Medunjanin, Zakarić, Prevljak i Cimirot.

Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine će svoj naredni prijateljski susret igrati protiv Senegala igrati 27. marta. Senegal će formalno biti domaćin susreta u francuskom Le Havreu, a on će početi u 20 sati.