Povodom Dana državnosti Srbije vatromet i u gradovima BiH

0807 bijeljina

U pet gradova Republike Srpske upriličen je sinhronizovani vatromet povodom 15. februara Dana državnosti Srbije – Sretenje.

Vatromet je bio u Banjoj Luci, Prijedoru, Doboju, Istočnom Sarajevu i Trebinju.

Iako nije bio najavljen u Bijeljini, vatromet je bio i u tom gradu.

Vatromet u centru Bijeljine je trajao 15 minuta.

Kako pišu mediji, u Srbiji vatromet je obasjao Beograd, Novi Sad, Niš i Kragujevac.

 

Više na istu temu