DSO Promus

petak, 21 Juni 2019 13:46

Oglas za posao: Potrebni radnici u Lović & Co Lukavac

0703 trazis posao

D.O.O Lović & Co Lukavac, raspisuje konkurs za popunu sljedećih radnih mjesta: administrativni radnik (žensko) – 1 izvršilac,  limar – operater na mašini – 2 izvršioca, zavarivač – bravar – 2 izvršioca.

- Administrativni radnik (žensko) – 1 izvršilac

Uslovi: – Potvrda o završenoj srednjoj školi ili fakultetu – Minimalna stručna sprema (SSS. VSŠ VSS) – Komunikativnost i ljubaznost – Poznavanje rada na računaru – Sistematičnost i dobra organizovanost u radu – Spremnost na timski rad – Poželjno (ne i obavezno) radno iskustvo na sličnim administrativnim poslovima

Opis poslova: – Naplata računa u maloprodaji (na kasi), direktan odnos sa kupcima – Izdavanje profaktura i računa – Poslovna komunikacija i korespodencija – Nabavka kancelarijskog materijala i sredstava za rad – Odgovaranje na elektronske ili telefonske upite

Status radnog mjesta: Prijem na određeno radno vrijeme, uz obavezan probni rad!

Kao prijavu za konkurs, kandidat je dužan priložiti sljedeću dokumentaciju:

 CV,  kopiju diplome, po mogućnosti pismene preporuke predhodnih poslodavaca, kraću biografiju

Limar – operater na mašini2 izvršioca

Uslovi: – Potvrda o završenoj srednjoj školi – Sistematičnost i dobra organizovanost u radu – Spremnost na timski rad – Obavezno radno iskustvo na istim ili sličnim limarskim poslovima.

Opis poslova: – Limarski rad u radionici – Priprema materijala za limarske montaže – Odgovornost za izvođenje radova i poštivanje rokova – Kvalitetan i precizan rad

Kao prijavu za konkurs, kandidat je dužan priložiti sljedeću dokumentaciju: CV,  kopiju diplome, po mogućnosti pismene preporuke predhodnih poslodavaca, kraću biografiju

Zavarivač – bravar – 2 izvršioca

Uslovi: Potvrda o završenoj srednjoj školi, osposobljenost za zavarivanje sa CO2 i za rad sa brusilicom, spremnost na timski rad.  Obavezno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima.

Opis poslova: – Zavarivanje elemenata metalni ormara i konstrukcija u skladu sa tehničkom dokumentacijom – Sklapanje podsklopova i sklopova – Bušenje otvora i postavljanje vezanih elemenata na mjesta propisana dokumentacijom – Brušenje zavarenih elemenata

Status radnog mjesta: Prijem na određeno ili neodređeno vrijeme!

Kao prijavu za konkurs, kandidat je dužan priložiti sljedeću dokumentaciju: CV, kopiju diplome , po mogućnosti pismene preporuke predhodnih poslodavaca, kraću biografiju

Nakon provjere formalne ispravnosti prijava, kandidati koji budu ispunjavali sve uslove konkursa, bit će pozvani na intervju.

Prijave slati na mail adresu: Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli.;

Za ostale informacije: 061 515 160. Konkurs ostaje otvoren do popune radnih mjesta.

(Tuzlainfo.ba)

futura toneri veliki

biznis veliki

level baner

@ig_tuzla Pratite nas

LOGO FOOTER

Gradski informator - Tuzla na dlanu