Tražite posao?: Plava poliklinika Tuzla treba diplomiranog pravnika

by admin2
| 19:55

Želite li biti dio kolektiva Plave poliklinike, vodeće privatne zdravstvene ustanove sa više od 20 godina tradicije i preko 300.000 zadovoljnih pacijenata?

U cilju optimizacije poslovnih procesa i ostvarenja poslovnih planova, ukazala se potreba za novim kadrovima, te na osnovu navedenog PZU Plava poliklinika Tuzla raspisuje

KONKURS za poziciju:

Diplomirani pravnik – 1 izvršilac.

Uslovi: • VSS (Pravni fakultet),
• Minimalno 3 godine radnog iskustva,
• Dobro poznavanje pravnih sistema BiH i EU,
• Poznavanje engleskog jezika,
• Poznavanje rada na računaru,
• Vozačka dozvola B kategorije.

Poželjne vještine:
• Položen pravosudni ispit,
• Iskustvo u vođenju procesa akreditacije ustanova i radu sa javnim pozivima.

Opis posla – odgovornosti:

• Pruža pravnu podršku menadžmentu firme,
• Prati proučava i primjenjuje zakonske i podzakonske akte bitne za djelokrug aktivnosti,
• Izrađuje i vodi brigu o ugovorima sa ostalim članovima firme,
• Izrađuje i vodi brigu o ugovorima sa kupcima, dobavljačima i ostalim poslovnim partnerima,
• Analizira slučajeve, izrađuje analize i daje stručno mišljenje,
• Procesuira eventualne tužbe, žalbe, molbe, zahtjeve i sl.

Nudimo: • Stimulativna primanja,
• Kontinuiranu edukaciju i znanstveno napredovanje,
• Izvrsno radno okruženje u timu renomiranih stručnjaka.

Šta očekujemo od Vas?
• Ljubav prema poslu,
• Usmjerenost na zadovoljstvo i pružanje vrhunske usluge klijenta,
• Odgovornost, detaljnost, samoinicijativa u radu,
• Timski duh i snalažljivost,
• Izvrsne komunikacijske vještine,
• Razvijenu sposobnost za samostalnim radom, organizovanost i samoinicijativnost,
• Visok stepen opšte kulture, informisanosti i opšte pismenosti,
• Dobre administrativne sposobnosti i posvećenost detaljima.

Lokacija: Tuzla

Biografije možete slati do 31.01.2019. putem e-mail adresu: [email protected] ili lično u prostorije Plave poliklinike u Tuzli.

(Tuzlainfo.ba)