DSO Promus

SBB BiH TK: Fuad Hadžimehmedović nosilac liste sa Skupštinu TK

2611 sbbSavez za bolju budućnost BiH, liste za predstojeće opće izbore za razliku od većine drugih političkih subjekata u BiH, svoje liste je javno obznanio tek jučer.

Listu SBB BiH za Skupštinu Tuzlanskog kantona predvodi predsjednik KO SBBBiH TK Fuad Hadžimehmedović, za Predstavnički dom PS BIH Mirsad Đonlagić, a na toj listi se nalazi i novi član ove stranke Izet Žigić. Također i nosilac liste za Predstavnički dom parlamenta Federacije BiH je Bahrudin Hadžiefendić, izvršni direktor i član Uprave Tuzlafarma.

Od pet izbornih listi, na tri su nosioci predstavnici OO SBB BiH Tuzla.

Skupština Tuzlanskog kantona:

1. Fuad Hadžimehmedović Tuzla
2. Nerminka Aljukić Lukavac
3. Jasmin Rahimić Živinice
4. Ešefa Kantić Doboj Istok
5. Zlatan Muratović Srebrenik
6. Lejla Vuković Gradačac
7 Nedžad Hamzić Tuzla
8 Mirsad Pekarić Gradačac
9 Besima Jagodić Živinice
10 Nijaz Softić Banovići
11 Asmira Mujanović Gračanica
12 Asmir Mešanović Kalesija
13 Moneta Mujčinović Srebrenik
14 Bajro Baćić Lukavac
15 Rasim Ćorić Gradačac
16 Mirsada Suljkanović Tuzla
17 Armin Kadrić Kladanj
18 Rijada Alić Kalesija
19 Edin Kurtić Tuzla
20 Munib Avdić Sapna
21 Edina Kremić Tuzla
22 Zlatko Ćehajić Gračanica
23 Hamida Glumčević Tuzla
24 Damir Sušić Tuzla
25 Zijad Hadžikić Živinice
26 Amra Zlatanović Tuzla
27 Jasmin Bećirović Kalesija
28 Adelisa Kasumović Lukavac
29 Mersed Đonlić Gradačac
30 Ramo Mulahusejnović Gračanica
31 Amra Hadžić Gračanica
32 Mirel Mujkanović Srebrenik
33 Snežana Marković Živinice
34 Isad Djedović Gradačac
35 Nedžad Jusić Tuzla
36 Isić Zehra Srebrenik
37 Hamdija Salkić Lukavac
38 Aida Novalić Tuzla

Predstavnički dom PS BiH

1 Mirsad Đonlagić Tuzla
2 Mirjana Šaldić Gradačac
3 Izet Žigić Tuzla
4 Elvira Konjić Tuzla
5 Jakub Ibrahimović Srebrenik
6 Ervina Podgorić Posavski k.
7 Almir Kadić Gradačac
8 Esad Musić Brčko d.
9 Vahida Atlić Tuzla
10 Rešid Kurtić Živinice

Predstavnički dom parlamenta Federacije BiH – izb.jed 2

1 Zijad Mahmutović Gradačac
2 Rubina Muharemović Gračanica
3 Šemsudin Kavazović Gradačac
4 Nihada Škrebo Doboj Istok
5 Munib Jusufović Brčko d.
6 Amra Džafić Gradačac
7 Salim Bašić Brčko d.
8 Mirnes Avdić Brčko d.

Predstavnički dom parlamenta Federacije BiH – izb.jed 3

1 Bahrudin Hadžiefendić Tuzla
2 Hasida Isaković Lukavac
3 Tifaga Taletović Srebrenik
4 Zikreta Odobašić Tuzla
5 Mahir Nurkanović Tuzla
6 Hidajeta Ibrić Srebrenik
7 Haris Đug Tuzla
8 Mensur Kovačević Srebrenik
9 Amra Imširagić Tuzla
10 Fikret Selman Tuzla
11 Almira Kurtić Tuzla
12 Hajro Bećirović Lukavac

Predstavnički dom parlamenta Federacije BiH – izb.jed. 4

1 Sanel Razić Živinice
2 Ernada Avdibegović Kladanj
3 Elvir Rožnjaković Kalesija
4 Mersiha Hajdarbegović Živinice
5 Meris Rahmanović Banovići
6 Enida Rizvić Živinice
7 Mehmed Kuduzović Kalesija
8 Mirza Malkić Živinice

(Tuzlainfo)

futura toneri veliki

biznis veliki

 

level baner

@ig_tuzla Pratite nas

LOGO FOOTER

Gradski informator - Tuzla na dlanu