DSO Promus

FK Sloboda: Bez golova u „generalci“ sa Slogom iz Simin Hana!

3007 fkslobodaGeneralnu probu pred povratničku premijerligašku sezonu, igrači i struka FK Sloboda su imali danas u Simin Hanu.

Utakmicom sa Slogom (0:0), novim federalnim drugoligašem, „crveno-crni“ su otvorili novi stadion u tuzlanskoj MZ Simin Han.

Utakmica je završila bez golova, a Denis Sadiković je probao dvije različite postave u dva poluvremena. Domaćin se pokazao kao „tvrd orah“, a ekipa sa Tušnja još jednom potvrdila da joj za dostojnu sezonu  u društvu najboljih treba još nekolicina kvalitetnijih pojačanja.

Prvo poluvrijeme su igrali: Fejzić (golman) Efendić, Omić, Mitrović, Kuduzović (odbrana), Bajraktarević, Šećerović, Mujkić, Mehidić, Musić (vezni red) i Radovanović (napad).

U drugom su u igru ušli: Pirić, Salihović, Lukić, Janković, Mehanović, Pršeš, Halilović, Šahman, Selamović Džafić i Mujić.

Svoju prvu prvenstvenu utakmicu, već narednog vikenda, Sloboda igra u Travniku, protiv istoimenog domaćina.