Hotel Muška Voda u Kladnju 20. maja 2026. godine bit će domaćin svečanog otvaranja novog sportskog terena, događaja koji će okupiti brojne goste, partnere, sugrađane i prijatelje ovog planinskog kompleksa.
Program otvaranja zamišljen je kao spoj tradicije i savremenog sportskog duha, uz želju da se oživi prepoznatljivi značaj Muške Vode, koja je još od 70-ih godina prošlog vijeka bila poznata kao mjesto sportskih priprema, druženja i boravka u prirodi.
U okviru događaja planiran je i sportski spektakl u kojem će učestvovati Humane zvijezde BiH i veterani FK Sloboda Tuzla, čime se dodatno naglašava humanitarni i zajednički karakter manifestacije, kao i promocija sporta i druženja.
Organizatori poručuju da je cilj događaja povezivanje generacija, očuvanje tradicije i promocija prirodnih ljepota planine Konjuh, uz naglasak na zajedništvo i humanost.
